ILIRIADA PORTAL

Tema Fundit
» Performance e artistes se re Mira, tek Sadgirlsclub
Sun Jul 30, 2017 8:28 pm nga ad

» Artistja me e re shqiptare debuton sot si kantautore me "nightgames"
Fri Nov 11, 2016 4:25 pm nga ad

» nightgames
Mon Oct 31, 2016 12:10 am nga ad

» Nightgames
Thu Oct 27, 2016 6:06 pm nga ad

» kliko mbi link per ta degjuar
Wed Oct 26, 2016 9:14 pm nga ad

» nightgames
Wed Oct 26, 2016 5:05 pm nga ad

» Mbi emigrimin nė Gjermani dhe vendet e tjera tė BE
Mon Jul 20, 2015 12:23 pm nga ad

» Mesazhi i postuar nga hakerat ne faqen e kryeministrise
Wed Sep 10, 2014 3:17 pm nga ad

» ISH-FUTBOLLISTI, CANTONA, KRITIKON...
Thu Aug 07, 2014 11:13 am nga MEXHID YVEJSI

» MYFTIU I ARABISĖ SAUDITE KUNDĖR PROTESTAVE
Tue Aug 05, 2014 9:17 am nga MEXHID YVEJSI

Forum
 

Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Facebook-profiel van Iliriada Portal
January 2019
SunMonTueWedThuFriSat
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

NDALONI PER TA LEXUAR


Nightgames

Thu Oct 27, 2016 6:06 pm nga ad

[img(487px,255px)]…

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

kliko mbi link per ta degjuar

Wed Oct 26, 2016 9:14 pm nga ad

https://open.spotify.com/track/6b5xYg8XHE6uJQecay7wlb

[url=https://open.spotify.com/track/6b5xYg8XHE6uJQecay7wlb]…

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Shega dhe vetite kuruese

Tue Jan 14, 2014 3:04 pm nga ad

  Kokrrat e saj janė tė pasura me …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Hudhra, aleati i qelizave

Sat Jun 09, 2012 11:57 am nga ad

E pasur me antioksidantė, hudhra ndihmon nė parandalimin e …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Dy frutat verore, pjeshka dhe shalqiri, sėmundjet qė largojnė

Thu May 10, 2012 11:51 am nga ILIRI

Tė hash njė pjeshkė nė ditė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Ilaēet dhe bimet mjekesore qe sherojne te gjitha semundjet

Thu May 10, 2012 11:15 am nga ad

Pėr sėmundje tė shumta nė trupin e njeriut si p.sh., obeziteti, diabeti, sėmundjet e zemrės, forma …

[ Mė shumė ]

Komentet: 2

Ushqimet qe luftojne anemine, diabetin dhe kolesterolin

Thu May 10, 2012 10:57 am nga ad

Sipas Organizatės …[/img(387,163):997d]

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Nga bletėt vjen “arma” e re kundėr kancerit

Tue May 08, 2012 2:54 pm nga ad


Hojet e mjaltit pėrmbajnė njė substancė aktive, e aftė tė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Lėngu i rrepės sė kuqe mban nėn kontroll presionin e gjakut

Sun Apr 01, 2012 3:47 pm nga ad

Tė paktėn ky ėshtė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Tė dobėsohesh nė mėnyrė tė shėndetshme, ja mėnyra

Sun Jun 20, 2010 12:10 pm nga ad

00 [img]…

[ Mė shumė ]

Komentet: 2

Kush ka frikė nga TBC-ja

Sun Nov 13, 2011 2:44 pm nga ad

Tuberkulozi po rikthehet? Kėshtu tė bėjnė tė mendosh …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Arrat pastrojne gjakun dhe ulin rrezikun e diabetit

Tue Nov 22, 2011 5:51 pm nga ILIRI

Ndiqni keshillat e specialisteve per efektet kuruese te arres dhe menyrat e perdorimit

Ne …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Himni
Lajmerim

Te nderuar anetar te rinj, pasi te keni mbaruar proceduren e rregjistrimit,

ju mund te futeni ne forum duke u identifikuar me emrin dhe fjalekalimin qe keni zgjedhur duke kryer ne kete menyre edhe aktivizimin e rregjistrimit tuaj.

Suksese!

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
NDERKOMBETARE

Cameron:Do ta mbrojė vendin tim nga planet e kancelares Merkel

Kryeministrin britanik David Cameron premtoi se do tė mbrojė vendin e tij nga planet e kancelares gjermane, Angela Merkel, pėr sistemin e pėrbashkėt bankar dhe politik tė vendeve tė BE-sė, duke quajtur planin si ...

Muzike
Vipat

10 Gratė Glamour tė Vitit 2011

BEQIR SINA, New York
10 "Veshjet mė tė bukura tė Mbrėmjeve, tė Grave tė kėtij viti - Glamour 2011" - 10 Glamour Women Of The Year 2011: The Night's Best Dressed Guests"....

PSIKOLOGJI

Pėrse botės i duhen introvertėt?

Tė ndrojtur, pa besim nė vetvete, tė vetmuar: kėto janė disa nga konceptimet e zakonshme tė krijuara nė kohėra – pjesa mė e madhe e tė cilave negative – nė lidhje me njerėzit qė janė tė “mbyllur nė vetvete”. Por nė fakt e vėrteta ėshtė shumė mė e ndėrlikuar …

NDRYSHE

Naftė, naftė gjithandej

Ekspertėt e energjetikės janė duke diskutuar rreth njė epoke tė artė tė naftės dhe gazit natyror nė Mesdheun Lindor, ku Izraeli dhe Qipro do tė kthehen nė eksportuese tė mėdha tė naftės dhe gazit ...

Pranvera arabe nuk ishte prelud i demokracisė

Sa herė qė shfaqen foto tė masakrave, apo tė tė masakruarve rishtas nė Siri, tė dhunės sė ushtruar dhe tė gjakut qė derdhet lumė, aq herė Perėndimi ...

KURIOZITETE

Ja si do tė jenė banesat e sė ardhmes (Fotot)

Nė tė gjithė botėn ekzistojnė mijėra rezidenca tė mrekullueshme, tė cilat tregojnė edhe njėherė se njeriu mund tė bėjė mrekullia. Njė e tillė ėshtė edhe ky pallat, ...

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of ILIRIADA PORTAL on your social bookmarking website