ILIRIADA PORTAL

Prokurori Zamir Shtylla jep dorėheqjen duke i paraprirė nė kėtė mėnyrė veprimit tė ligjit tė “DOSJEVE”

Shko poshtė

15012009

Mesazh 

Prokurori Zamir Shtylla jep dorėheqjen duke i paraprirė nė kėtė mėnyrė veprimit tė ligjit tė “DOSJEVE”
Prokurori i Prokurorisė sė Pėrgjithshme Zamir Shtylla ka vendosur tė japė dorėheqjen e parevokueshme nga detyra qė mban. Burime tė sigurta pranė PP kanė berė me dije pėrmes telefonit se zoti shtylla nuk ka dėrguar akoma nė kėtė institucion njė letėr me tekstin e dorėheqjes sė tij. Ligjėrisht kryeprokurorja Ina Rama duhet tė shqyrtojė menjėherė kėrkesėn. Vendimi i Shtyllės, Drejtor i Hetimeve nė Prokurorinė e Pėrgjithshme, besohet se ka ardhur pas sulmeve qė i kanė ardhur kohėt e fundit dhe denoncime tė disa ish-tė pėrndjekurve qė thanė se ai ka qenė ndėr personat qė ka keqtrajtuar shtresat “rebele” kundėr regjimit diktatorial. Dorėheqja e Shtyllės, i paraprin zbatimit tė ligjit pėr “Dosjet” i cili pritet tė hidhet nė veprim gjatė javėve qė vijojnė, pavarėsisht nėse dekretohet ose jo nga Presidenti.
55

neni 55

Numri i postimeve : 575
Reputation : 1
Points : 18568
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Prokurori Zamir Shtylla jep dorėheqjen duke i paraprirė nė kėtė mėnyrė veprimit tė ligjit tė “DOSJEVE” :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Jan 15, 2009 1:49 am nga shqiptari

Nuk e di kush kushte qene ai tjetri para ktij qe kishte dhene dorheqjen?????

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi