ILIRIADA PORTAL

Temperaturat e ulėta nė SHBA, ngrijnė dhe kaktuset

Shko poshtė

30012009

Mesazh 

Temperaturat e ulėta nė SHBA, ngrijnė dhe kaktuset
Pas njė stuhie tė madhe nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės edhe kaktuset nė Teksas janė mbuluar nga akulli, gjatė kėsaj jave. Dėbora dhe ngricat kanė mbuluar pemėt nė gjashtė shtete tė Amerikės, nė tė cilat mijra shtėpi po vuajnė nga mungesa e energjisė elektrike
balkanweb[/url]


avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23793
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi