ILIRIADA PORTAL

Besimtarėt myslimanė 3 milion lekė pėr 13 vjeēarin

Shko poshtė

08022009

Mesazh 

Besimtarėt myslimanė 3 milion lekė pėr 13 vjeēarin
Shkodėr - Historia e 13 vjeēarit nga fshati Golem i Shkodrės, Sadam Dekovi, ka mobilizuar besimtarėt myslimanė tė kėtij qyteti qė tė mbledhin ndihma pėr kurrimin e tij. Myftinia e qytetit bėn tė ditur se janė mbledhur 3 milion lekė pėr transplatin e veshkės. Pas apelit pėr ndihmė tė familjarėve tė tė miturit, Myftinia e Shkodrės u bėrri thirrje gjithė besimtarėve tė kėtij rrethi qė tė kontribuonin sado pak me shuma financiare pėr 13 vjeēarin Dekovi.
Start
avatar
shqiptari

Numri i postimeve : 3347
Reputation : 8
Points : 19045
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Besimtarėt myslimanė 3 milion lekė pėr 13 vjeēarin :: Komentet

Mesazh prej Sun Feb 08, 2009 1:09 am nga ilda

inciative vertet per tu vleresu ....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Feb 08, 2009 2:35 am nga ADMIN

Ju lutem merrni informata se ne cfare xhamijet duhet te dergohen parat se edhe une mund te dergoj te pakten 100 dollar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Feb 08, 2009 3:42 pm nga shqiptari

kto duhet te publikojne nje numer llogarie ne internet dhe mediat e tjera...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Feb 08, 2009 4:19 pm nga ADMIN

shqiptari shkruajti:kto duhet te publikojne nje numer llogarie ne internet dhe mediat e tjera...

Shume mendim i bukur ky ,nga nje here eshte i domosdoshem

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi