ILIRIADA PORTAL

Luftė pėr pushtet nė LSI, ikėn Gjikondi dhe Ndreu

Shko poshtė

08022009

Mesazh 

Luftė pėr pushtet nė LSI, ikėn Gjikondi dhe Ndreu
Tiranė -Duket se pėrēarjet kanė pėrfshirė sė fundi edhe Lėvizjen Socialiste pėr Integrim. Nėnkryetarja e kėsaj partie Brisida Gjikondi, ka hequr dorė nga detyra, pas debateve me kreun e kėsaj partie Ilir Meta. Gjithashtu, mediat bėjnė tė ditur se nga kjo parti ėshtė larguar edhe Pjerin Ndreu, ish-drejtues i lartė i policisė. Ndarja e mandateve, ose mė saktė lista e kandidatėve pėr deputetė, ka qenė shkaku kryesor i agravimit tė situatės brenda LSI-sė.

Gjithsesi, largimi nuk ėshtė bėrė ende zyrtar dhe pėrfundimtar, pasi nuk ėshtė komunikuar zyrtarisht. Gjikondi mban nė LSI edhe postin e Sekretares Politike pėr Qarkun Vlorės, ndaj edhe nė dy mbledhjet e fundit tė Komitetit Drejtues Kombėtar i ėshtė kėrkuar tė bėjė njė panoramė tė situatės nė qarkun qė ajo mbulon. Kėrkesė e cila ka acaruar mė tej marrėdhėniet e saj me Ilir
START
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23793
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Luftė pėr pushtet nė LSI, ikėn Gjikondi dhe Ndreu :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sun Feb 08, 2009 2:55 pm nga shqiptari

kta jane te gjithe te kuq po kjo gjikondi eshte flak fare.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi