ILIRIADA PORTAL

Bogdani: Rama dhe mediat e tij frikė nga sondazhet

Shko poshtė

11022009

Mesazh 

Bogdani: Rama dhe mediat e tij frikė nga sondazhet
Tiranė -Partia demokratike deklaroi ka akuzuar sėrish sot kreun e Partisė Socialiste, sipas tė cilit po censuron disa media, duke mos transmetuar sondazhet qė nxirrnin fituese forcėn partiake qė aktualisht udhėheq vendin. “Censuruesi i fjalės sė lirė, Mr. 20%, njeriu qe po jeton friken e dosjeve te krimeve te familjareve te tij, urdhėroi dje Tele Belinden dhe Tele Pallatin, qe i kontrollon me premtimin pėr listėn e deputetit dhe anėtare tė qeverisė dhe u jep leje ndėrtimi hyrjen e Tiranės.

Tė mos transmetojnė konferencėn pėr shtyp tė njė prej kompanive me serioze qe ka parashikuar me saktėsi zgjedhjet parlamentare te 2005 dhe zgjedhjet lokale te 2007”-theksoi Gerti Bogdani, zėdhėnėsi i selisė blu.

Bogdani theksoi se pavarėsisht qė sondazhi, nxjerr fituese Partinė Demokratike me 48.6%, Rama sipas tij nuk duhet tė ketė frikė nga sondazhe tė tilla.
Start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23788
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Bogdani: Rama dhe mediat e tij frikė nga sondazhet :: Komentet

avatar

Mesazh prej Wed Feb 11, 2009 1:19 pm nga shqiptari

mediat mbeten leva te partive politike.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Feb 11, 2009 6:29 pm nga bulqizaku

mos e ēani bithen hejē se PD ka me fitu e ka venos qeter kusht qat pun hajt mo e rruni hejē

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi