ILIRIADA PORTAL

Rrezohet ne Prefekturen e Tiranes Buxheti i bashkise Tirane

Shko poshtė

19022009

Mesazh 

Rrezohet ne Prefekturen e Tiranes Buxheti i bashkise Tirane
Prefekti i Tiranes vetem pak minuta me pare ka bere te ditur ne nje interviste te dhene per Alsat se vendimi i miratimit te buxhetit te keshillit bashkiak te Tiranes nuk eshte konfirmuar nga prefekti i prefektures Tirane Ruzhdi Keēi per shkak te shkeljeve ligjore qe jane konstatuar ne te. Kjo ben qe debati per buxhetin e bashkise Tirane te rikthehet dhe nje here ne keshillin bashkiak. Ne intervisten e tij prefekti i Tiranes paralajmeroi se ne rast moszbatimi nga ana e keshillit te bashkise te verejtjeve te prefektures, prefektura mund ti drejtohet gjykates per zgjidhje.


Edituar pėr herė tė fundit nga shqiptari nė Thu Feb 19, 2009 1:53 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
shqiptari

Numri i postimeve : 3347
Reputation : 8
Points : 19190
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Rrezohet ne Prefekturen e Tiranes Buxheti i bashkise Tirane :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Feb 19, 2009 1:27 pm nga lidabica

Normale qe kishte shkelje gjithe ai reagim nga Keshilltaret e djathte dhe ata te LSI-se,por ma do mendja se Edi Rama dhe zarat e tij do te vazhdojne me te njejtin avaz dhe Prefekti do ta zgjidhe me Gjykate kete ēeshtje.Do PERENDIA,te mos ta kete blere ky mafioz Gjykaten.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 19, 2009 5:41 pm nga BLU E

lol! MIRE BERI PREFEKTI SE NUK NUMEROHEN VOTAT KESHTU SI I NUMERON EDVINI.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Feb 21, 2009 2:28 am nga ILIRI

Rikthimi i Diktatures!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi