ILIRIADA PORTAL

Peshkopi, pėrdhunohet fėmija 3.5 vjeē

Shko poshtė

26022009

Mesazh 

Peshkopi, pėrdhunohet fėmija 3.5 vjeē
PESHKOPI- Njė fėmijė, qė nuk ka mbushur ende 4-vjeē ėshtė dhunuar seksualisht nga njė 18-vjeēar. Ngjarja e rėndė, qė bėhet me dije edhe nga burimet policore ndodhi nė Peshkopi. Sipas burimeve tė policisė 18-vjeēari, L.Halili ka gėnjyer me ēokollata njė fėmijė vetėm 3-vjeē e gjysmė dhe e ka pėrdhunuar nė banesėn e tij. Pas aktit fėmija ka pėsuar jo vetėm traumė psikologjike, por mėsohet se ka demonstruar edhe gjendje shėndetėsore shumė tė rėnduar. Kanė qenė mjekėt e spitalit tė cilėt sapo e kanė parė skenėn nuk kanė bėrė asnjė ndėrhyrje pa njoftuar policinė dhe mjekun ligjor. Ngjarjen ua ka zbardhur vetė i mituri uniformave blu, tė cilėt kanė bėrė ndalimin 18-vjeēarit. Fėmija ėshtė nisur pėr ndihmė tė specializuar nė Tiranė, ndėrkohė qė policia vazhdon hetimet pėr ngjarjen e shėmtuar.
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 24073
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Peshkopi, pėrdhunohet fėmija 3.5 vjeē :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 2:20 pm nga bulqizaku

ki duhet var Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 2:27 pm nga ilda

ky qenka gomar e kalu gomarit ...denimi i duhur do ishte tia benin mishin copa copa kete denim meriton kjo kafshe e ndyre...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 5:30 pm nga lidabica

t'kem ta rrjep se gjalli....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 7:55 pm nga nardlushnja

Ky maskara kur te futet brenda ne burg ka per tu bere nje dashnore e mire per te gjithe te burgosurit dhe ka per te mallkuar diten qe lindi.Atje ku do te shkoje ka ligje me te drejta se gjykatat ne te tilla raste.Gjeja e pare qe do ti bejne eshte tredhja(Demtimi i pariparueshem i organeve gjenetale)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 8:51 pm nga flutura

ēfare te them me shume se ju????? Vetem se jam akoma e shokuar nga ky lajm. Nuk e marr dot veten aq jam tronditur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 26, 2009 9:19 pm nga emigranti

pthu faqia e zeze Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi