ILIRIADA PORTAL

Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit

Shko poshtė

27022009

Mesazh 

Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit
Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit
27/02/2009 10:5018-vjecari i akuzuar per perdhunimin e kusheririt te tijGjykata e Shkalles se pare ne Peshkopi ka dhene masen e sigurise per 18-vjecarin, qe abuzoi me nje djale 4-vjecar. Burg pa afat ka vendosur trupi gjykues per Ledion Halilin, i cili akuzohet se ushtroi dhune seksuale ndaj te miturit, kusheri i tij.
Seanca per dhenien e mases se sigurise kryesohej nga gjyqtarja Irena Hoxha. I akuzuari ka pranuar dhunen dhe ka rrefyer detaje ne polici.

Pas shokut te pesuar femija ndodhet ne spitalin e Pediatrise ne kryeqytet, ne gjendje te rende shendetsore dhe psikologjike. Mjeket, te cilet kane trajtuar djalin e dhunuar thone se gjendja shendetesore tij mund te rikuperohet me kalimin e kohes.

Nje vit me pare qyteti i Peshkopise u trondit nga nje skene analoge me autor te riun Shpetim Ziza, i cili pasi perdhunoi nje femije, e vrau dhe zhduku trupin.
avatar
ADMIN

Numri i postimeve : 3205
Age : 48
Reputation : 17
Points : 18530
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anėtarit http://ILIRIALIVE.COM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Abuzoi me te miturin, burg pa afat 18-vjecarit :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Feb 27, 2009 3:31 pm nga lidabica

Do ta kisha rrjep si bolle,kete pjelle te ndyre...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi