ILIRIADA PORTAL

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku

Shko poshtė

13032009

Mesazh 

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku
Obama-Berishės: -Presidenti i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės Barack Obama i ka dėrguar njė mesazh kryeministrit shqiptar Sali Berisha, ku shprehet dėshira e presidentit amerikan, pėr tė bashkėpunuar me Shqipėrinė. “Unė pres me padurim tė punojmė sė bashku nėn frymėn e miqėsisė dhe paqes pėr tė ndėrtuar njė botė mė tė sigurt gjatė 4 viteve tė ardhshme”-thuhet nė telegram. Mesazhi vjen si pėrgjigje ndaj urimit me rastin e inaugurimit tė Obamės si President i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės.“Me marrjen e detyrės dhe tė pėrgjegjėsive si President i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, unė ēmoj shumė fjalėt tuaja tė inkurajimit”-vijon telegrami.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23783
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Obama-Berishės: Tė punojmė sė bashku :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 7:11 pm nga blu

Sdiskutohet qe me BERISHEN do punoje se RAMA ka zgjedh GJINUSHIN.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 7:21 pm nga ADMIN

Se mos don qe te ndertoje ndo nje baze ushtarake ne fushen e myzeqese!!! tani qe po prenohemi edhe ne Nato

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Fri Mar 13, 2009 8:31 pm nga ilda

blu shkruajti:Sdiskutohet qe me BERISHEN do punoje se RAMA ka zgjedh GJINUSHIN.
Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi