ILIRIADA PORTAL

Delegacioni serb ndalohet tė hyjė nė Kosovė

Shko poshtė

16032009

Mesazh 

Delegacioni serb ndalohet tė hyjė nė Kosovė
Mitrovicė - Njė delegacion serb nuk ėshtė lejuar tė hyjė nė territorin e Republikės sė Kosovės nė mėngjesin e ditės sė sotme. Kanė qenė 8 deputetė nga parlamenti serb tė cilėt kanė tentuar tė kalojnė kufirin pėr tė zhvilluar njė takim me banorė tė fshatit Ranillugė tė Kamenicės. Zėdhėnėsi i policisė sė Kosovės, Arbėr Beka ka deklaruar se delegacioni serb nuk ka respektuar rregullat dhe procedurat sipas ligjeve tė Republikės sė Kosovės.

Delegacioni ėshtė pėrbėrė nga njė numėr deputetėsh nga Parlamenti i Serbisė dhe zyrtarė tė ministrisė pėr Kosovėn nė qeverinė e Beogradit.
start
avatar
bulqizaku

Numri i postimeve : 1292
Reputation : 20
Points : 18836
Registration date : 18/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Delegacioni serb ndalohet tė hyjė nė Kosovė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Mar 16, 2009 6:25 pm nga bulqizaku

Very Happy Very Happy Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Mar 16, 2009 6:35 pm nga flutura

ky eshte nje mesazh i mire per te gjithe serbet e kosoves qe ende nuk e pranojne rrealitetin e ri te kosoves

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Mar 16, 2009 7:11 pm nga neni 55

kshtu pra ta marrin vesh se Kosova eshte shtet Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Mar 16, 2009 7:29 pm nga nardlushnja

Keshtu me pelqen

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Mar 16, 2009 10:03 pm nga i persekutuari

eshte e dyta here qe autoritetet kosovare i tregojne vendin qeveritareve serb por siē duket e duan me "dajak" se ndryshe nuk u punon rradakja

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi