ILIRIADA PORTAL

Policia kosovare ndalon zyrtarėt serbė

Shko poshtė

23032009

Mesazh 

Policia kosovare ndalon zyrtarėt serbė
Prishtinė -Autoritetet kufitare tė Policisė sė Kosovės kanė ndaluar sėrish zyrtarėt serbė qė hyjnė brenda territorit kosovar. Kėsaj, radhėn e ndalimit e ka pasur prefekti i Beogradit dhe kėshilltari serb Boris Tadiē. Kėshilltari i presidentit Tadiē, Mlagjan Gjorgjeviē, ka deklaruar qė vizita ka pasur karakter humanitar dhe s’ka tė bėjė asgjė me ēėshtjet politike.

Ai ka shtuar se dokumentin refuzues tė policisė sė Kosovės do ta paraqesė nė Kėshillin e Sigurimit, duke shtuar se nuk do tė merrte leje nga askush, pasi kishte lindur nė Prizren. Ndėrsa, kryeministri Hashim Thaēi, duke komentuar vizitat e zyrtarėve serbė, ka thėnė se politikanėt e Serbisė nuk kanė ēfarė lypin nė Kosovė, ashtu siē nuk kanė ēfarė tė kėrkojnė nė Beograd edhe politikanėt kosovarė.
start
avatar
shqiptari

Numri i postimeve : 3347
Reputation : 8
Points : 19210
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Policia kosovare ndalon zyrtarėt serbė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Apr 02, 2009 5:54 pm nga lidabica

Po mire ju ka thene kryeministri i Kosoves,c'duan ata serbe ,apo kerkojne te gricen.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Apr 02, 2009 7:59 pm nga shqiptari

shume mire ua bejne

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Jul 16, 2009 11:03 pm nga hashim_1

If someone in Gjilan and Kosovo looking for Zarija and Zivko Cvetanovic, they can find them in Nish Radnička 17. They had butcher shop in Gjilan during the 90's last century and steal some money from Albanians. They escape after 1999 in Vranje, because old SUP Gjilan removed to Vranje. After 2002 Cvetanovic's family removed to Nish Radnička 17. They are Zarija and Zora parents, Zivko and Danijela children. They very ugly and barbarian. Zarija also took a part in war criminal on Kosovo.here is the picture of Zivko...
if you can't see here then copy/paste this link and you'll see this creature

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi