ILIRIADA PORTAL

Peshkopi, vrasje ne qender te qytetit

Shko poshtė

12042009

Mesazh 

Peshkopi, vrasje ne qender te qytetit
Peshkopi, vrasje ne qender te qytetit
12/04/2009 10:50

Nje vrasje me arme zjarri ka tronditur mengjesin e sotem qytetin e Peshkopise.

Burime policore lokale njoftojne se viktime e nje atentati mbeti shtetasi Reshat Rustemi, pronar i nje lokali. Sipas burimeve, Rustemi u qellua me kallashnikov teksa ndodhej ne lokalin e tij te cilin sapo e kishte hapur.

Forcat policore, te cilat mberriten menjehere ne vendngjarje, bene te mundur identifikimin dhe kapjen e autorit te krimit. Sipas burimeve, ai eshte shtetasi Qemal Kaci.

Ne cilesine e proves materiale agjentet e kriminalistikes sekuestruan armen e krimit, nderkohe qe po hetohet per zbardhjen e shkaqeve te ngjarjes.
avatar
ADMIN

Numri i postimeve : 3205
Age : 48
Reputation : 17
Points : 18405
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anėtarit http://ILIRIALIVE.COM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Peshkopi, vrasje ne qender te qytetit :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Apr 13, 2009 2:51 pm nga lidabica

PERENDIA ime ,deri kur me keta kriminele dhe vrases Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi