ILIRIADA PORTAL

Goditet rrjeti i prostitucionit pėr diplomatėt nė Tiranė

Shko poshtė

19042009

Mesazh 

Goditet rrjeti i prostitucionit pėr diplomatėt nė Tiranė
Tiranė -Policia e Tiranės ka goditur dje nė rrjet prostitucioni, qė iu shėrbente tė huajve nė kryeqytet. Kėshtu, arrestuar shtetasi Mario Monopuli, 19-vjeēa dhe taksisti Altin Dajēi, tė cilėt shfrytėzonin si prostitutė nė hotelet luksoze njė studente me inicialet 24 vjeēe. Klientė tė vajzės, ishin madje edhe punonjės tė ambasadave perėndimore nė Tiranė, tė cilėt shfrytėzojnė kėtė pėr tė kėnaqur epshet e tyre seksuale.

Kėrkesa pėr tė pasur nė shtrat vajzėn, bėhej me anė tė telefonit, ndėrsa shumė pėr “shėrbimin”, varionte nga 100 deri nė 150 euro. Burime nga policia thanė se po hetojnė dhe mė tej pėr tė identifikuar pjesėtarėt e tjerė tė rrjetit tė trafikut. Nuk ėshtė hera e parė qė vajza tė reja studente kapen duke ushtruar prostitucion, ndėrsa klientėt e tyre janė diplomatėt perėndimor.
Start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23773
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Goditet rrjeti i prostitucionit pėr diplomatėt nė Tiranė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Apr 20, 2009 10:33 am nga lidabica

turpi per horrat diplomate dhe ato vajza qe mos qofshin me mire....
Policia bravo Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Apr 20, 2009 2:46 pm nga emigranti

diplomatet e huaj jane rraca me e degjeneruar.........

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Apr 20, 2009 9:28 pm nga bulqizaku

diplomatet e huaj jane rraca me e degjeneruar.........
joooo ska munsi...... pse a e bojn ne ket pun kto???????

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi