ILIRIADA PORTAL

Berisha: Aplikimi pėr nė BE mė 28 prill

Shko poshtė

26042009

Mesazh 

Berisha: Aplikimi pėr nė BE mė 28 prill
Tiranė - Shqipėria do tė aplikojė nė datėn 28 prill pėr statusin e vendit kandidat pėr anėtarėsimin nė Bashkimin Evropian. Kėtė e konfirmon kryeministri Berisha gjatė mbledhjes sė Kėshillit tė Ministrave, e cila po zhvillohet nė kėto momente.

Berisha deklaron se ėshtė biseduar me njė sėrė vendesh, dhe ėshtė rėnė dakord se kjo ėshtė koha mė e pėrshtatshme pėr tė paraqitur kėrkesėn pėr nė BE.

"Kėrkesa vjen pas plotėsimit tė reformave, dhe nuk ėshtė njė vendim i njėanshėm. Mbi 96% e shqiptarėve e mbėshtesin anėtarėsimin pėr nė BE", deklaron kryeministri Sali Berisha.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23788
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Berisha: Aplikimi pėr nė BE mė 28 prill :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sun Apr 26, 2009 6:46 pm nga shqiptari

nje veprim i drejte ky i qeverise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Apr 26, 2009 7:14 pm nga gerrard

Bile shte teper vone, duhet te aplikohet me ē'do kush dhe sa me pare. Nese aplikojme dje eshte shume vone, dhe jo neser.
Kemi nje jete te tere qe presim kyte dite.
Nuk duhet pritur asnje moment.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi