ILIRIADA PORTAL

Largimi nga e djathta, Spiro Ksera ‘divorc’ me Dulen

Shko poshtė

15052009

Mesazh 

Largimi nga e djathta, Spiro Ksera ‘divorc’ me Dulen
Gjirokastėr -Kalimi i Partisė Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut nė krahun opozitar ka shkaktuar pėrēarjet e para nė kėtė parti. Njė nga figurat mė tė rėndėsishme nė jug tė vendit, atje ku edhe ndodhet pakica greke, ka deklaruar se nuk do tė kandidojė mė nėn siglėn e partisė sė tij. Spiro Ksera, prefekt i Gjirokastrės, ka dalė kundra vendimit tė partisė.

Ksera, drejtuesi i “Omonias”, ka zhvilluar njė takim me anėtarė, kryetarė komunash dhe me kryepleq tė zonėpas tė cilit ka deklaruar kundėrshtimin e hapur ndaj vendimit tė Dules pėr t’u bashkuar me Ramėn. “Nuk do te jem kandidat i Partisė Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut, por kjo nuk do tė thotė se nuk do jem kandidat i njė force tjetėr politike”-theksoi Ksera. Megjithatė, ai ende nuk ka vendosur se me cilėn parti do tė kandidojė nė kėto zgjedhje, duke nėnvizuar se kėtė vendim do ta merrnin mbėshtetėsit e tij.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23628
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Largimi nga e djathta, Spiro Ksera ‘divorc’ me Dulen :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri May 15, 2009 9:18 pm nga Drini

ksera esht i zgjut e di se Dule do te perfundoje ne ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi