ILIRIADA PORTAL

LSI: Votoni kundėr betonizimit

Shko poshtė

03062009

Mesazh 

LSI: Votoni kundėr betonizimit
Tiranė -Kryetari i Lėvizjes Socialiste pėr Integrim, Ilir Meta, deklaroi se se "duke votuar pėr Aleancėn Socialiste pėr Integrim, do tė marrė fund betonizimi galopant i kryeqytetit tonė". Gjatė ēeljes sė fushatės elektorale tė Partisė sė Gjelbėr, e cila ėshtė pjesė e koalicionit “Aleanca Socialiste pėr Integrim”.

kreu i LSI-sė theksoi se "sot duhet tė ndėrgjegjėsojmė shqiptarėt qė vota e tyre pėr alternativėn e gjelbėr ėshtė vota pėr jetėn, pėr shėndetin dhe pėr integrimin e sigurt tė Shqipėrisė nė Europė”.

"Ne jemi tė kėnaqur qė kemi nė koalicionin tonė Partinė e Gjelbėr, e cila nė kėto zgjedhje do tė tregojė seriozitetin e alternativės europiane, qė ajo pėrfaqėson nė Shqipėri", tha Meta.
Start

neni 55

Numri i postimeve : 575
Reputation : 1
Points : 18693
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

LSI: Votoni kundėr betonizimit :: Komentet

Mesazh prej Wed Jun 03, 2009 9:20 pm nga neni 55

ktu e paske gjet llafin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Jun 03, 2009 9:35 pm nga ADMIN

Hahahahahahah ,vertete shaka ky

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Jun 04, 2009 12:23 pm nga lidabica

aman ky...koke-tuli....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Jun 04, 2009 4:58 pm nga ADMIN

lidabica shkruajti:aman ky...koke-tuli....

Lidabica te lutem mos i ofendo figurat e shqiperis Laughing bounce lol!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi