ILIRIADA PORTAL

I shpėtoi tragjedisė sė Air France, vdes nė aksident me makinė

Shko poshtė

11062009

Mesazh 

I shpėtoi tragjedisė sė Air France, vdes nė aksident me makinė
U vonua pėr disa minuta nė fluturimin e "Air France", i cili javėn e kaluar u fundos nė Oqeanin Atlantik, dhe kėshtu shpėtoi nga vdekja.
Por vetėm pėr pak ditė. Gruaja nė fjalė, vdiq dje nė njė aksident rrugor, nė autostradėn qė tė ēon nė aeroportin e Monakos.
Historia na sjell nė mendje filmin "Final Destination". Lajmin e bėn publik gazeta rajonale "Alto Adige", e cila thotė se njė ēift pensionistėsh, gjatė kthimit nga pushimet nė Brazil, ka dalė nga rruga me makinė.
Bėhet fjalė pėr Kurt dhe Johanna Ganthaler. Pas vonesės qė i shpėtoi nga vdekja e sigurtė me Air France, ata kishin marrė njė avion tjetėr pėr tu kthyer nga Brazili nė shtėpi.
Sapo arritėn nė Baviera duhet tė ktheheshin nė Merani, duke ndaluar vetėm pėr tė ngrėnė darkė, - raporton gazeta Alto Agide. Por nė Kufstein (Austri) makina me tė cilėn udhėtonte ēifti i shpėtuar mrekullisht nga tragjedia e Air France, doli jashtė nga rruga dhe u pėrmbys.
Pėr gruan ēdo tentativė pėr ta shpėtuar ka qenė e kotė.
shekulli
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23638
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

I shpėtoi tragjedisė sė Air France, vdes nė aksident me makinė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Jun 11, 2009 1:37 pm nga lidabica

Mad gjynah e gjora ,por jeteshkurteri,s'behet jetegjate

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Jun 11, 2009 4:57 pm nga ADMIN

Une besoj se kur te vijne dita nuk ka gja qe ta pret Crying or Very sad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Jun 11, 2009 10:11 pm nga ad

Une besoj se kur te vijne dita nuk ka gja qe ta pret Crying or Very sad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi