ILIRIADA PORTAL

VOTONI NUMRIN 10

Shko poshtė

Per cile parti votuat sot?

PD
 
PS
 
LSI
 
LZHK
 
G 99
 
PR
 
PLL
 
PSD
 
Nje tjeter
 
Nuk votova
 
 
 
Shiko rezultatin
28062009

Mesazh 

VOTONI NUMRIN 10
I boj thirrje gjith shqiptarve an e man Shqipris VOTONI NUMRIN 10 . Cool cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Ju pershnes nga Belgjika e i uroj FITORE NUMRIT cheerscheerscheerscheerscheers
avatar
bulqizaku

Numri i postimeve : 1292
Reputation : 20
Points : 18836
Registration date : 18/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

VOTONI NUMRIN 10 :: Komentet

Mesazh prej Sun Jun 28, 2009 1:06 pm nga i persekutuari

patjeter qe 10 Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Jun 28, 2009 2:55 pm nga o

po patjeter qe PD do fitoje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Jun 28, 2009 6:13 pm nga lidabica

More po pse a diskutohet se ke do te votoj???

PARTINE DEMOKRATIKE QE PATJETER DO T'I FITOJE KETO ZGJEDHJE DHE SALI BERISHA KRYEMINISTER cheers

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Jun 28, 2009 6:15 pm nga lidabica

cheers cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce bounce
SE ME KE ME NGJAN KY KTU affraid

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi