ILIRIADA PORTAL

REZULTATET DIREKT me dt 30 qershor ora 12.27

Shko poshtė

30062009

Mesazh 

REZULTATET DIREKT me dt 30 qershor ora 12.27
avatar
ADMIN

Numri i postimeve : 3205
Age : 48
Reputation : 17
Points : 18535
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anėtarit http://ILIRIALIVE.COM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

REZULTATET DIREKT me dt 30 qershor ora 12.27 :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Jun 30, 2009 8:20 am nga gerrard

Trendi eshte duke shkuar dret nje fitorje te PD-se por nuk do te jete e lehte te qeverise, sepse jemi duke shkuar drejt nje perqindje ku ne parlement diferenca mes qeverise se mundeshme qe do te krijohet me forcat opozitare do te jete max 2-3 deputet. Kjo do te thote se asnje deputeti nuk mund t'i vije as nje dhimbje koke qe te mungoje asnje dite ne parlament. E njejta gje do te vlente edhe per PS-ne.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Jun 30, 2009 4:53 pm nga ADMIN

Ketu tek puna ime nuk jam ne gjendje ti shof reziltatet LIVE ,pra nuk jam ne gjendje te klikoj kete linkun ,ju lutem po pate mundesi klikoni dhe na tregoni si jane rezultatet deri tani do te isha shume mirenjohes ,flm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Wed Jul 01, 2009 4:41 am nga ADMIN

Pra ora 3.30 e mengjesit e dt 1 korrik 2009 ,live rezultatet ,Partia Demokrate kryeson me rezultatin

PD 68
PS 65

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi