ILIRIADA PORTAL

“Trafiku i organeve”, Godo: Hetimet me prapavijė politike

Shko poshtė

13082009

Mesazh 

“Trafiku i organeve”, Godo: Hetimet me prapavijė politike
Tiranė - Presidenti i nderit i Partisė Republikane Sabri Godo ka reaguar nė lidhje me bllokimin qė i bėnė banorė tė Gurrės nė Mat hetuesve tė Kėshillit tė Evropės pas pretendimeve e tyre pėr trafik organesh nė njė shtėpi nė kėtė fshat.Godo ėshtė shprehur se hetimet e KE-sė janė me prapavijė politike.

“Qėllimi i kėtij hetimi ėshtė tė hidhet hija e dyshimit mbi dy vendet, Shqipėrinė e Kosovėn”, u shpreh ai.

Mė tej Godo kėrkoi nga qeveria qė tė reagojė nė lidhje me debatin e ēelur.

“Mosreagimi i qeverisė mban debatin e ndezur”, vijoi Godo, i cili gjithashtu shtoi se “me akte tė tilla synohet ngadalėsimi i njohjes sė Kosovės”.

Nė fund tė fjalės sė tij presidenti i nderit republikan tha se i mirėkuptonte banorėt e Gurrės tė cilėt sipas tij reaguan sepse u akuzuan si bashkėpunėtorė nė trafikimin e organeve.
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25396
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

“Trafiku i organeve”, Godo: Hetimet me prapavijė politike :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Aug 13, 2009 9:41 pm nga ADMIN

Nuk do te ja arrine qellimit te na qesin pluhur syve ,e kujt!!!!, shqiptarit hahahaha sa te degjeneruar keta,jam shume i sigurte qe keta jane te paguar nga Beogradi ,ose jo nga Beogradi direkt por nga Athina sepse kta Serbet kane shume experjence per te gjuajtur dhe per te fshehur doren

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi