ILIRIADA PORTAL

Universitetet, pjesa e dytė e fituesve

Shko poshtė

12092009

Mesazh 

Universitetet, pjesa e dytė e fituesve
TIRANE- Ministria e Arsimit dhe Shkences beri te ditur tė enjten emrat e afro 22 mijė studentėve qė fituan shkollėn e lartė nė tė gjitha universitetet publike tė vendit. Shekulli boton te plotė listėn zyrtare tė fituesve. Emrat radhiten sipas rendit alfabetik, ndėrsa nė kolonen e fundit shenohet numri rendor, pra i sati ka dalė studenti nė kėtė garė.
Ministria thekson se kjo ėshtė faza e parė, ndersa le tė kuptohet se pas regjistrimit tė kėtyre studentėve, mund te mbeten vende te lira, c'ka pritet tė kete tė tjerė fitues qė do te cilesohen te fazės se dytė.
shekulli
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25521
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi