ILIRIADA PORTAL

Universitet i Vlorės: Jo vizitės sė deputetėve socialist

Shko poshtė

02102009

Mesazh 

Universitet i Vlorės: Jo vizitės sė deputetėve socialist
Vlorė – Universiteti i Vlorės i ka bėrė apel sot politikės shqiptare qė tė mos e pėrdorė pėr qėllime tė saja ēėshtjet e kėtij universiteti.Reagimi erdhi pasi studentėt grevistė i vizitoi njė ditė mė parė deputetja socialiste Ledi Shamku dhe disa deputetė tė tjerė tė partisė socialiste.

Ky universitet ka shprehur hapur kundėrshtinė e kėtyre vizitave tė deputetėve tė opozitės. “Vizita e politikanėve ėshtė shqetėsuese. Ju bėjmė apel deputetėve qė tė rrinė larg ambienteve tė kėtij universitetit. Deputetėt po bėjnė premtime pa kopetenca”, thuhet nė deklaratėn e shpėrndarė sot.

start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23773
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Universitet i Vlorės: Jo vizitės sė deputetėve socialist :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Oct 02, 2009 2:37 pm nga bulqizaku

paska shku shamkja tu bo politik
kush nuk o bo politikan .....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi