ILIRIADA PORTAL

Flamuj ne cdo dritare te Tiranes dhe Prishtines

Shko poshtė

28112009

Mesazh 

Flamuj ne cdo dritare te Tiranes dhe Prishtines
Flamuj falas do te shperndahen nga Partia Drejtesi dhe Unitet, si dhe "Klubi i Patrioteve te Rinj", si ne Tirane ashtu edhe ne Prishtine, per t'i vendosur ne cdo dritare, pikerisht sot ne diten e Flamurit. PDU dhe "Klubi i Patrioteve te Rinj", ne kete dite te shenuar ka marre persiper per te organizuar nje sere aktivitetesh, me qellim qe te frymezoje cdo shqiptar kudo ku ndodhet, ku degjohet apo flitet shqip. "Ju siguroj qe jane me mijera shqiptare patriot dhe ky manifestim merr karakter sensibilizues me rastin e 28-Nentorit, festes se gjithe shqiptareve, pa dallim feje, krahine apo qendrimi politik. Motoja jone ne kete feste eshte "Nje shqiptar, nje flamur, nje komb",-tha Ergys Saqe, nje nder drejtuesit e "Klubit te Patrioteve te Rinj". Per qytetin e Tiranes, cadra e flamujve do te vendoset ne uren e vogel te Lanes, ku qytetaret do te marrin flamujt per t'i vene ne dritaret dhe ballkonet e tyre.
koha jone
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23638
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Flamuj ne cdo dritare te Tiranes dhe Prishtines :: Komentet

Mesazh prej Sat Nov 28, 2009 3:11 pm nga i persekutuari

RROFTE SHQIPERIA! GEZUAR!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Nov 28, 2009 3:18 pm nga kosovari

RROFT SHQIPERIA ETNIKE! URIME DHE GEZUAR!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi