ILIRIADA PORTAL

Shkodėr, ngjarje e pazakontė, babai hedh fėmijėn nga ura

Shko poshtė

04122009

Mesazh 

Shkodėr, ngjarje e pazakontė, babai hedh fėmijėn nga ura
Shkodėr- Njė ngjarje e pa zakontė ka ndodhur sot nė qytetin e Shkodrės. Njė person ka hedhur nga ura e njė lumi tė bijėn e tij 2-vjeēare.
Ngjarja ka ndodhur nė afėrsi tė stacionit tė trenit nė qytetin verior. Fatmirėsisht fėmija ka arritur tė mbijetojė pasi ėshtė shpėtuar nga persona tė tjerė, tė cilėt kanė lajmėruar policinė.

Forcat e rendit dhe ambulancat kanė mbėrritur menjėherė nė vendin e ngjarjes, duke transportuar foshnjen pėr nė spital. Mėsohet gjithashtu se fėmija i vogėl ndodhet nė spital jashtė rrezikut pėr jetėn. Policia ka shpallur nė kėrkim autorin e kėsaj ngjarje, shtetasin Eduard Xhoka.

Policia tha se Xhoka ishte i divorcuar nga bashkėshortja dhe kishte tė drejtė tė takonte tė bijėn tre herė nė javė. Megjithatė, ende nuk mund tė arrihet nė njė pėrfundim mbi rrethanat qė e kanė shtyrė burrin pėr tė ndėrmarrė njė vendim tė tillė.

start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 24093
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Shkodėr, ngjarje e pazakontė, babai hedh fėmijėn nga ura :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Dec 04, 2009 7:25 pm nga nardlushnja

Ky eduart Xhoka duhet te kete edhe shume xhoko ne tru.
Denimi maksimal dhe te mos i afrohet me femijes 100 Km afer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Dec 05, 2009 3:08 pm nga ILIRI

Policia e Shkodrės ka arrestuar pas disa orėsh kėrkimi babanė i cili hodhi nga ura e Thive vajzėn e tij 2 vjeēe.Eduard Gjoka, 40 vjeē, ėshtė arrestuar nė fshatin Bardhaj tė Shkodrės. Akti i babait 40-vjeēar erdhi pas divorcit me nėnėn e fėmijės, ndėrkohė qė ai njihet edhe mė parė si person me precedentė penalė.

Fėmija u dėrgua nė spital me urgjencė, dhe sot gjendja e tij paraqitet jashtė rrezikut pėr jetėn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Dec 05, 2009 6:35 pm nga un

kan lujt shqiptaret

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi