ILIRIADA PORTAL

edi rama dhunoi grate ne miting; i ngarkoi me plehra.Grate fshihnin fytyren nga kamerat

Shko poshtė

06122009

Mesazh 

edi rama dhunoi grate ne miting; i ngarkoi me plehra.Grate fshihnin fytyren nga kamerat
Opinioni publik ka pare dje se si vetem grate ishin te ngarkuara me thase ne plehra.Ne vend qe Edi Rama te kishte paguar burra per te mbartur thase me plehra (me qe i paska kaq qejf) ai perseri ka preferuar qe plehrat ti mbanin grate. Grate duhej te kishin lule ne miting dhe jo plehra.Grate u vune re teksa fshihnin fytyrat nga turpi per veprimin qe kryenin ne kundershtim me vullnetin e tyre. Ky eshte nje turp dhe nje mendesi dhunuese per grate qe ende e mundon Edi Ramen.
Nga Zef LLESHI
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 24523
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

edi rama dhunoi grate ne miting; i ngarkoi me plehra.Grate fshihnin fytyren nga kamerat :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sun Dec 06, 2009 4:05 pm nga emigranti

sa qesharake kur u thote njerzve se "jam un garanr" edhe ngrefej si gjeli maj pehut ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun Dec 06, 2009 4:10 pm nga bulqizaku

allah allah ktej i ka lujt allaj krejt truni ... kam pa skam pa ... kam nigju e skam nigju po protesta me plena skisha pa ... ktu jam tu pa perdit protesta .. allaj protesta me plena ene me gjona tkti lloi skam pa .. le si ktu trrasin mren pa nja pa di me sen ene gjali i mretit jo mo si puna e ed rams si ka me kujtal e si pjerdh kerkusht ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sun Dec 06, 2009 7:23 pm nga i persekutuari

ky ishte nje akt i neveritshem i rames

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Dec 07, 2009 4:10 pm nga lidabica

edhe ligjerisht i denueshem,kete e kap ligji more zoterinj per ndotjen e ambjentit.Ku e ēon mushka kete psikopat,a ka njeri ta ndale kete apo ende do te durojme dhe degjojme psikopatite e ketij edepsezi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi