ILIRIADA PORTAL

Padia ndaj Ramės, gjykata pezullon kryeinspektorin, Dajti

Shko poshtė

24122009

Mesazh 

Padia ndaj Ramės, gjykata pezullon kryeinspektorin, Dajti
Tiranė – “Lufta” politike midis opozitės dhe pozitės ka mbėrritur tashmė nė dyert e gjykatave.
Gjykata e Tiranės ka pranuar sot kėrkesėn e prefektit tė kryeqytetit, qė ka paditur kryetarin e Bashkisė sė Tiranės Edi Rama, pėr emėrime tė jashtėligjshme.
Me vendim gjykate, ėshtė pezulluar nga detyra kryeinspektori i policisė bashkiake, Zyhdi Dajti, i cili do tė jetė i pezulluar deri nė pėrfundim tė gjykimit.
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25511
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi