ILIRIADA PORTAL

Opozita krijon “Frontin pėr Shqipėrinė”

Shko poshtė

07022010

Mesazh 

Opozita krijon “Frontin pėr Shqipėrinė”
Tryeza e aleatėve qė do tė mblidhet tė hėnėn do tė zgjerohet me grupe interesi, tė cilat kanė qenė nė qendėr tė vėmendjes sė opozitės gjatė zgjedhjeve tė fundit.
Kreu i opozitės, Edi Rama, nė njė takim me gazetarėt nė qytetin e Durrėsit, tha dje se ish-pronarė, pensionistė, ish-ustarakė dhe minatorė do tė jenė pjesė e njė fronti mė tė gjerė, “Frontit pėr Shqipėrinė”. Rama shtoi se pėrshkallėzimi i protestės ka zgjeruar frontin opozitar, ku pėrveē partive, tashmė do tė jenė pjesė edhe pėrfaqėsues tė shoqėrisė, shoqata dhe persona tė tjerė.

“Shumė shpejt ky front i ri pėr Shqipėrinė do tė jetė publik pėrtej partive politike, pėrtej ēdo kufiri qė na ndan nė kushte normale, por qė nuk ekziston nė kushtet kur duhet tė garantojė liri dhe demokraci pėr tė gjithė”, nėnvizoi kryetari i PS-sė.

Funksionimi i kėtij fronti do tė bėhet i ditur zyrtarisht nė ditėt e ardhshme. Ky front ėshtė zgjerimi i idesė sė federatės sė majtė, ide e cila qarkullon prej kohėsh, sidomos mes aleatėve tė vegjėl tė socialistėve. Pritet qė pjesė e kėtij bashkimi tė jenė edhe Spartak Ngjela dhe Nard Ndoka.

start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 24093
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Opozita krijon “Frontin pėr Shqipėrinė” :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Feb 08, 2010 3:03 pm nga lidabica

“Shumė shpejt ky front i ri pėr Shqipėrinė do tė jetė publik pėrtej partive politike, pėrtej ēdo kufiri qė na ndan nė kushte normale, por qė nuk ekziston nė kushtet kur duhet tė garantojė liri dhe demokraci pėr tė gjithė”, nėnvizoi kryetari i PS-sė.

hahahahahah....Ē'eshte more ky idiot e kalu idiotit...hej ē'na ka gjet me ket budall......hahahahaha

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Feb 08, 2010 6:23 pm nga dini

Ē'eshte more ky idiot e kalu idiotit...hej ē'na ka gjet me ket budall......hahahahaha
Spartak Ngjela dhe Nard Ndoka pas tij...hehehehe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Feb 08, 2010 6:37 pm nga i persekutuari

“Shumė shpejt ky front i ri pėr Shqipėrinė do tė jetė publik pėrtej partive politike, pėrtej ēdo kufiri qė na ndan nė kushte normale, por qė nuk ekziston nė kushtet kur duhet tė garantojė liri dhe demokraci pėr tė gjithė”,
Me ka bere shume pershtypje krijimi i ketij fronti sepse duket si nje organizate e krjuar ne kushtet e nje vendi ne gjendje lufte apo te nje vendi qe i mungojne institucionet. Edhe ne kushtet e Kosoves nje organizate e tille nuk ka kuptim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Feb 08, 2010 6:44 pm nga dini

lidabica shkruajti:“Ē'eshte more ky idiot e kalu idiotit...hej ē'na ka gjet me ket budall......hahahahaha
Ishte huazim Lidabica...kuptove

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Feb 11, 2010 12:20 pm nga lidabica

po kta jane legena se ju vret syte ēdo gje e mire,sado e vogel (qe per mua s'jane te vogla,jo),qe behet ketu...pheej ē'kriminela ....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi