ILIRIADA PORTAL

Seks ne klase

Shko poshtė

24042008

Mesazh 

Seks ne klase

Klasa shokuese e Napolit, garė seksuale nė prani tė mėsuesesJanė vendosur nė formė rrethi nė klasė dhe kanė sfiduar njėri tjetrin kush ishte mė i fortė seksualisht. Gjithcka nė sy dhe ndoshta me nxitjen e mėsueses sė tyre.


Shekulli Online
Mer, 23 Pri 2008 18:56:00

Janė vendosur nė formė rrethi nė klasė dhe kanė sfiduar njėri tjetrin kush ishte mė i fortė seksualisht. Gjithcka nė sy dhe ndoshta me nxitjen e mėsueses sė tyre.
Ka ndodhur dje nė njė shkollė tė mesme tė Sant Antimo nė veri tė Napolit. Shkolla quhet 'Papa Giovanni XXIII', dhe protagonistė tė ngjarjes kanė qenė pesė nxėnės tė moshės 12 dhe 13 vjeē.
Lajmi ka mbėrritur sot nė komisariatin e Fratamaggiore, - bėn tė ditur agjensia e lajmeve ANSA, - dhe sipas policisė do tė ketė patjetėr njė hetim.
Nxėnėsit janė identifikuar dhe denoncuar pėr akte tė padenja nė vende publike. Nėn akuzė ėshtė edhe mėsuesja qė ishte e pranishme nė sallė, por roli i sė cilės mbetet ende pėr t'u sqaruar.
Sipas agjensisė italiane tė lajmeve, mėsuesja ėshtė e moshės 40 vjeēare dhe gjatė marrjes sė parė nė pyetje ka thėnė se nuk kishte dijeni pėr atė qė po ndodhte gjatė mėsimit. Pak e habitshme, por gjithsesi hetuesit do tė japin njė pėrgjigje tė saktė vetėm pas dėshmive tė plota dhe analizės sė ngjarjes.
Ngjarje tė tilla janė problem nė Napoli. Sipas kuesturės lokale, gara tė tilla me sfond seksual nė ambjentet e klasave tė mėsimit kanė qenė raste tė pėrsėritura. Zakonisht nxiten nga nxėnės mė tė mėdhenj nė moshė.
Sipas ANSA-s nxėnėsit protagonistė tė ngjarjes sė fundit janė kallėzuar nė Prokurorinė e tė miturve, kurse mėsuesja nė Prokurorinė e Napolit
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23638
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Seks ne klase :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Apr 24, 2008 7:16 pm nga emigranti

Y YYYYYYYYYYYYYP XHIXHI, Se U BO DETI KOS.
U prish dynjaja fare. Mad Mad Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi