ILIRIADA PORTAL

Pėr shitje:Brand New Nikon D700 12MP DSLR Camera

Shko poshtė

23032010

Mesazh 

Pėr shitje:Brand New Nikon D700 12MP DSLR Camera
Ne jemi njė kompani me pėrgjegjėsi tė kufizuar ndodhen nė Mbretėrinė e bashkuar
Ne kemi lloj tė ndryshme elektronike nė dispozicion pėr shitje nė tė pėrballueshme
ēmimeve, tė tilla si telefonat celularė, Digital Cameras, laptopė, Instrumenti muzikor,
Video Games, dhe shumė mė tepėr nė dispozicion nė magazinė pėr shitje.

Mė poshtė e plotė kėtu ėshtė detaje tonė Company::
ELEKTRONIK ONLINE SISTEMET NDĖRKOMBĖTARE KUFIZUAR
Lodge PĖR VENDIN
9 Mansfield RRUGOR
Eastwood
Nottinghamshire
NG16 3AR
Kompania nr 01773962
Tel: +447024020580
website: www.electronicsonlinesystemltd.uk.tc

Blerėsi e interesuar duhet tė kontaktoni me ne pėrmes: electronicsonline77771@gmail.com
electronics77771@hotmail.com
electronics77771@yahoo.com

Faleminderit.

elected

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 14919
Registration date : 23/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi