ILIRIADA PORTAL

Topalli: Xhafaj mashtron, emrat e mazhorancės pėr anėtarė tė Komisionit Hetimor janė lexuar gjatė seancės

Shko poshtė

25032010

Mesazh 

Topalli: Xhafaj mashtron, emrat e mazhorancės pėr anėtarė tė Komisionit Hetimor janė lexuar gjatė seancės
Zėdhėnėsja e Kryetares sė Kuvendit, Suela Ruseti sfidon krerėt e shpifjes nė selinė rozė, duke i ftuar tė marrin kasetat filmike tė seancės.
Kuvendi hedh poshtė si tė pavėrteta deklaratat e eksponentit socialist Fatmir Xhafaj, i cili u shpreh njė ditė mė parė se mazhoranca pėrcaktoi pas seancės emrat e deputetėve tė saj, nė Komisionin Hetimor, tė miratuar nė parlament javėn e kaluar. Zėdhėnėsja e Kryetares sė Kuvendit, Suela Ruseti u shpreh sot se “lidhur me deklaratat e pavėrteta dhe tė papėrshtatshme tė zotit Fatmir Xhafaj, i bėjmė tė ditur opinionit publik, qė ka ndjekur nė transmetim direkt seancėn plenare tė datės 19/03/2010, se Kryetarja e Kuvendit i ka lexuar gjatė seancės plenare emrat e sjellė nga grupi i mazhorancės pėr anėtarė tė Komisionit hetimor pėr zgjedhjet, dhe jo siē thotė zoti Xhafaj se, emrat janė shtuar pas seancės”. Zėdhėnėsja Ruseti tha se Kuvendi fton zotin Xhafaj si dhe zotin Rama tė vijnė e tė marrin tė gjitha kasetat filmike tė seancės, ku Kryetarja e Kuvendit ka lexuar Vendimin sė bashku me emrat. “I kėrkojmė zotit Xhafaj tė kėrkojė ndjesė tė thellė Kryetares sė Kuvendit pėr gėnjeshtrėn dhe shpifjen e bėrė dje, gjatė njė emisioni televiziv”, tha mė tej, nė deklaratėn e saj pėr shtyp, zėdhėnėsja e kryetares sė Kuvendit.

55
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25651
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Topalli: Xhafaj mashtron, emrat e mazhorancės pėr anėtarė tė Komisionit Hetimor janė lexuar gjatė seancės :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu Mar 25, 2010 12:00 pm nga ad

Une e kam ndjekur seancen dhe eshte e vertete qe emrat jane lexuar nga Topalli gjate seances. Turp per Xhafen. Ne rradhe te pare nuk duhet tja lejoje vetes genjeshtren si burre ne moshe, si qytetar, si baba, si shok i dikujt, si mik i dikujt, ne rradhe te dyte, si perfaqesues i qytetareve qe e kane votuar. Turp. E hajde besoju ketyre lloj njerezve qe nuk kan as dinjitetin e nje krimineli ordiner.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu Mar 25, 2010 12:23 pm nga emigranti

E hajde besoju ketyre lloj njerezve qe nuk kan as dinjitetin e nje krimineli ordiner.
Fiks fare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 27, 2010 6:31 pm nga dini

Socialistet jane te gjithe nga i njejti brum...turpi i Shqiperise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 27, 2010 8:00 pm nga nardlushnja

E hajde besoju ketyre lloj njerezve qe nuk kan as dinjitetin e nje krimineli ordiner.e jo moj Teuta .... se besoj se e ke seriozisht.
Na thuaj dicka per kriminelet ordiner dhe dinjitetin e tyre

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi