ILIRIADA PORTAL

Tiranė, 1 burrė tenton tė hidhet nga pallati me 3 fėmijėt

Shko poshtė

07042010

Mesazh 

Tiranė, 1 burrė tenton tė hidhet nga pallati me 3 fėmijėt
Tiranė – Njė ngjarje jo e zakontė ka ndodhur sot paradite nė Tiranė, kur njė burrė sė bashku me tre fėmijėt e tij ka tentuar tė hidhet nga njė pallat.
Ngjarja ndodhi sot nė mesditė pranė Ministrisė sė Drejtėsisė nė Bulevardin "Zogu I Parė" , kur 40-vjeēari sė bashku me fėmijėt ka kėrcėnuar se do tė hidhej nga kati i gjashtė i pallatit.

Policia tha se fėmijėt, njė vajzė dhe dy djem janė nė moshė tė mitur, ndėrkohė qė mbaheshin nga i ati. Burri ka lexuar njė letėr para se tė merrte vendimin, ku midis tė tjerash kėrkonte edhe kthimin e pronave tė tij. Policia ka ndėrhyrė nė kohė, duke bindur burrin qė tė tėrhiqej nga buza e tarracės sė pallatit.

start
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25831
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi