ILIRIADA PORTAL

Leva komuniste Fiqiri Xibri, kapet nė flagrancė, duke paguar para pėr pjesėmarrje nė protestė

Shko poshtė

08052010

Mesazh 

Leva komuniste Fiqiri Xibri, kapet nė flagrancė, duke paguar para pėr pjesėmarrje nė protestė


(UPDATE) - Rasti i dytė, pas intervistės sė paradisaditėve, tė shkodranit qė kėrkonte paratė e protestės. Demaskohet aksioni bolshevik i Edvinit: Palo-greva e bolshevikėve, Xibri kapet ‘mat’, duke u shpėrndarė pagėn grevistėve

Njė nga njerėzit e afėrt i konfirmuar ditėt e fundit si levė e klikės bllokmene tė Edi Ramės, sindikalisti i minatorėve, Fiqiri Xibri, ka hedhur nė ‘erė’ sot gjithēka tė sajuar nga kryesocialisti deri nė momentin kur nuk bėhej fjalė pėr fakte tė vėrteta se grevistėt janė tė paguar...
Sot nė mes ditė, kryetari i sindikatave tė minatorėve, ėshtė kapur duke shpėrndarė lekė nė bulevardin “Dėshmorėt e Kombit”, pikėrisht te ēadrat e grevistėve, e cila duket qartė edhe nga pamja servirur nga mediat e pranishme aty. Kėsisoj, Fiqiri Xibri ka protestuar shpesh pėr pagat e minatorėve dhe kushtet e tyre tė punės, por sė fundmi ai ėshtė kthyer nė pagator tė PS, duke shpėrndarė lekė nė mėnyre ilegale pėr pjesėmarrėsit nė protestė.

55
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 24073
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Leva komuniste Fiqiri Xibri, kapet nė flagrancė, duke paguar para pėr pjesėmarrje nė protestė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat May 08, 2010 10:45 pm nga dini

Q`far idiotizmi!!! Tamam si Milosheviqi ne kohen e vet.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sun May 09, 2010 1:28 pm nga neni 55

Kjo ben te qarte pse ka qene roma nparis.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sun May 09, 2010 2:35 pm nga nardlushnja

mua me duket se po kontrollon mesazhet e celularit Ha ha ha ha ha ha ha ha

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon May 10, 2010 2:15 pm nga lidabica

po ky legen-burre... Fiqo Xibri...pehff

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon May 10, 2010 5:17 pm nga bulqizaku

hahahahaa fiqiriu kshtu ... or fiqirej po u bone ene tej me bo korrupsion si deri gje sun fshishe qirrat e tuja mor breksalep hahahahah .. fiqiriu .... politik me fiqiriun... hahahahahaaaa

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue May 11, 2010 10:59 am nga lidabica

Po mor po ,u bo ky Fiqo edhe dje na i kishte nxjerr ca minatore ne mes te diellit dhe edhe ngacmojne policet...Kan harru se rroba ushtarake mbrohet nga ligji,shume po i duron ky shtet keta palo "protestues"....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi