ILIRIADA PORTAL

Edin s'e le mami te hyje ne greve urie

Shko poshtė

10052010

Mesazh 

Edin s'e le mami te hyje ne greve urie
Deputetet e militantet e opozites prisnin dje qe Rama t'u bashkohej ne ngujim, por ne castet e fundit, ai u kembye me Elsa Lilen Kryetari i Partise Socialiste u pengua nga nena e tij Aneta Rama e cila dje ndiqte protesten nga Kullat Binjake, qe te futej ne greven e urise, me apelin: Ti nuk e meriton te futesh ne ngujim qe te vdesesh per Sali Berishen Aneta nuk le Edi Ramen te futet ne greve urie Kryetari i Partise Socialiste ka nje pengese serioze per te hyre ne ngujim, per t'iu bashkuar keshtu grevisteve te urise ne cadren e instaluar prej mese dhjete ditesh ne mes te bulevardit "Deshmoret e Kombit". Aneta, nena e Edit, e cila dje sikunder shihni ne foto, gjendej mbi cadra tek parvazi i kullave binjake duke soditur protesten e dirigjuar nga i biri, nuk ka dashur qe djali te futet ne ngujim. Ndoshta nga meraku i madh qe ka per djalin 46-vjecar, te cilit i ka thene se nuk duhet te futesh ne greve urie dhe te vdesesh per Sali Berishen. Ne keto kushte, ndersa deputetet dhe militantet e opozites prisnin dje qe ai t'u bashkohej ne ngujim, Rama ka manovruar duke u kembyer me Elsa Lilen, kengetaren e njohur me pasaporte italiane. Burimet bene te ditur se vendimi qe Rama te futej ne greven e urise ishte marre mbremjen e se shtunes ne mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Socialiste.

koha jine
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25371
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Edin s'e le mami te hyje ne greve urie :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon May 10, 2010 2:18 pm nga lidabica

mama-putana..hahahaha shifja surratin...plake e keqe...na paska lidh e dhe rripin e asaj palo greve ...uuuvvvv

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon May 10, 2010 5:14 pm nga bulqizaku

mama-putana..
domethan mamit i paska gja ki gjali ..

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue May 11, 2010 11:00 am nga lidabica

normale

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi