ILIRIADA PORTAL

Elsa Lila: Dua te shoh voten time por s'kam votuar me 28 qershor

Shko poshtė

12052010

Mesazh 

Elsa Lila: Dua te shoh voten time por s'kam votuar me 28 qershor
Deklarata paradoksale ka bere mbreme kengetarja Elsa Lila duke pohuar se as qe ka votuar ne zgjedhjet e 28 qershorit por gjithsesi mbronte tezen e njohur "Dua te shoh voten time". Duke folur ne emisionin "Ora e intervistes" te gazetarit Alfred Peza ne Ora News, Elsa Lila eshte ndalur gjate ne shkaqet qe e cuan ate te futej ne greven e urise dhe te ishte ajo, e ngujuara e 203-te e opozites shqiptare. Lila tha se ishte futur ne ngujim nen moton e kreut socialist Rama, "Dua te shikoj voten time", por menjehere me pas pohoi faktin se "une nuk kam votuar ne zgjedhjet e 28 qershorit".
koha jone
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25811
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Elsa Lila: Dua te shoh voten time por s'kam votuar me 28 qershor :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu May 13, 2010 4:44 pm nga lidabica

LE T'JAU KERKOJE T'JA TREGOJNE VRASESIT E S'EMES,ME TE CILET PO RRI NE NGUJIM.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu May 13, 2010 4:58 pm nga bulqizaku

"Dua te shikoj voten time", por menjehere me pas pohoi faktin se "une nuk kam votuar ne zgjedhjet e 28 qershorit".
kur ske votu oj cuce voten e kujt do me pa???? ... a do me pa voten teme .... per voten teme mos u fut ngrev urie se ta tregoj lala kur tdush

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi