ILIRIADA PORTAL

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq

Shko poshtė

13052010

Mesazh 

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq
Deputetja shamku ka lene ēadrat e ngujimit dhe eshte derguar ne spital per ndihme mjekesore. Sipas medjave shkaku i largimit nuk ka qene uria por nje infeksion ne bajame. Ajo qe ra ne sy gjate transmetimit te saj me barrele ishin buzet e deputetes te lyera me te kuq. Duket se deputetja eshte kujdesur per pamjen e saj duke e ditur se dalja e saj nga ngujimi do te ndiqej nga kamera te shumta televizive.
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23628
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Deputetja Shamku nuk ka harruar te lyej buzet me te kuq :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu May 13, 2010 4:55 pm nga bulqizaku

po livante a kishte lshu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri May 14, 2010 4:52 pm nga anonymus

patjeter se te rish 13 dit pa lare .....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi