ILIRIADA PORTAL

Fakte tė reja/Para nė dorė protestuesve pėr mbėshtetje ndaj Edi Ramės (Video)

Shko poshtė

15052010

Mesazh 

Fakte tė reja/Para nė dorė protestuesve pėr mbėshtetje ndaj Edi Ramės (Video)
Pjesa e pare
Njė video qė po qarkullon nė internet zbulon aferat e Edi Ramės dhe ylberistėve tė tij, duke paguar qytetarėt qė mbėshtesin atė dhe kauzėn boshe tė opozitės. Sipas pamjeve dokumentohet qė protesuesit falenderojnė Edi Ramėn, pas pagesės qė ai iu shpėrndau pėrmes sekserėve tė tij
(Linku pėr tė parė videon)
pjesa e dyte

Zbulohen tė tjera argumente tė cilat deligjitimojnė protestėn e opozitės, e cila tashmė mund tė konsiderohet thjesht si njė arenė qejfi, demaskimi dhe pagesash tė rėndomta thjesht e vetėm duke pėrplasur duart, apo ēirrur zėrin nė shenjė oportuniteti pėr Edi Ramėn dhe ylberistėt e bllokut. Njė protestė dhe grevė urie e manipuluar, gjė e cila vihet re pikėrisht nga pamjet e filmuara nga njė kamera amatore gjatė ditės sė djeshme nė bulevardin “Dėshmorėt e Kombit”. Sipas pamjeve tė servirura nga kamera amatore, dokumentohet qė protesuesit falenderojnė Edi Ramėn, pas pagesės qė ai iu shpėrndau pėrmes sekserėve tė tij. Dy personazhe janė protagonistėt e kėtyre pamjeve tė filmuara dje gjatė kohės kur kryetari i Partisė Socialiste mbante fjalimin e tij. Ky zotėria kėtu ėshtė ai qė mban paratė nėpėr zarfa dhe ky zotėria tjetėr mė syze ka listėn e emrave dhe mban shėnim pėr cdo pagesė tė kryer. Ky ėshtė njė prej momenteve kur paratė numėrohen brenda zarfit dhe i jepen kėtij protestuesi, i cili e tregon kėnaqėsinė e tij me shprehjen e fytyrės. Ndėrsa tė tjerė pjesėmarrės tė protestės mbajnė rradhėn pėr tė marrė atė ēka u ėshtė premtuar. Ja ku duket qartė teksa zotėria i parave i mbėshtjell me letra e zarfa, duke i ruajtur e maskuar sa nė njė xhep nė tjetrin. Shpėrndarėsit e shpėrblimeve janė tė kujdesshėm: Ruhen nga kalimtarėt e rastit ruhen edhe nga sytė kuriozė. Konsultojnė disa herė listat qė kanė nė xhepa, i kanė shpėrblyer tė gjithė apo jo, flasin me shefat nė telefon pėr tė marrė porositė e rastit. Por a i paguan Partia Socialiste tė gjithė pjesėmarrėsit nė protestė. Kjo nuk dihet me siguri, por ky zotėria i thinjur pasi mbajti rradhėn mė parė e tregon qartė nė fytyrė pakėnaqėsinė e tij. Ndoshta kėsaj rradhe nuk e ka patur emrin nė listė.

55
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25376
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Fakte tė reja/Para nė dorė protestuesve pėr mbėshtetje ndaj Edi Ramės (Video) :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat May 15, 2010 7:13 pm nga flutura

TURP! TURP! TURP PERSOCIALISTET TE LEJOJNE TE MANIPULOHEN NE MENYRE TE TILLE. Ktu ka vend per hetime. Po prokuroria ēben?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat May 15, 2010 7:15 pm nga bulqizaku

prokuroria ha m... si ka hanger perher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat May 15, 2010 7:17 pm nga njoni

Pse sthoni ju po shkoj ene un e po punsohem protestus.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sat May 15, 2010 8:31 pm nga neni 55

Bote si viktim sot ne konferenc shtypi. I ishte mek zani krejt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat May 15, 2010 11:18 pm nga dini

njoni shkruajti:Pse sthoni ju po shkoj ene un e po punsohem protestus.
Din kush sa eshte paga ?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sun May 16, 2010 3:48 pm nga i persekutuari

Shqipri hesapi. Del tjetri ne mes te rruges duke bo korrupsion sy nder sy, prokuroria nuk nihet. SKANDAL

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon May 17, 2010 11:46 am nga lidabica

Skandal thua ,po kjo eshte kryeturpi i EdiRames....eh po ku e njeh ai turpin.....palaēo,si qen i lag n'shi ishte katandis

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon May 17, 2010 2:16 pm nga ADMIN

flutura shkruajti:. Ktu ka vend per hetime. Po prokuroria ēben?
Ne cdo veprim qe bejne keta ka vend per hetime ,Prokurorija ,cben !!!!!hmmmmm si me kalua ma bukur fundjaven

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi