ILIRIADA PORTAL

PD: Kėrkesa e Ramės anti-kushtetuese

Shko poshtė

16052010

Mesazh 

PD: Kėrkesa e Ramės anti-kushtetuese
Partia Demokratike i jep njė pėrgjigje zyrtare propozimit tė kryesocialistit Rama pėr transparencėn e zgjedhjeve tė 28 qershorit.
Nė njė deklaratė pėr shtyp, kreu i grupit parlamentar dėmokrat, Astrit Patozi ka deklaruar se kėrkesa e Edi Ramės bie ndesh me Kushteturėn e Republikės. Ai shtoi se hapja e kutive zgjedhore ėshtė anti-kushtetuese.
“Gjykates nuk i behet presion me greve urie”, theksoi shefi i deputetėve demokratė. Patozi shtoi gjithashtu se kėrkesa e Ramės bie nė kundėrshtim edhe me Kodin Elektoral.

bota sot
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25371
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

PD: Kėrkesa e Ramės anti-kushtetuese :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon May 17, 2010 11:42 am nga lidabica

Po tani ky po na i hyp nervat...shko more i paudhe dhe ēoji ne Gjykate...ē'ke more kriminel qe shqeteson gjithe dynjane me tekat e tua psikopatike dhe te degjeneruara....legen
Po mir na e ben ti neve,fajin e ka kjo qeveri ,kape more dhe fute aty me kriminelet e tjere dhe te denohet per gjithe keto vepra penale qe po ben

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi