ILIRIADA PORTAL

Greva e urise mbaroi por kto pamje do te na sqarojne se "thyerja" e ginesit nga grevistet e Rames e kishte burimin te pakot me ushqime qe hynin nga mbrapa ēadrave (Video)

Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Greva e urise mbaroi por kto pamje do te na sqarojne se "thyerja" e ginesit nga grevistet e Rames e kishte burimin te pakot me ushqime qe hynin nga mbrapa ēadrave (Video) :: Komentet

avatar

Mesazh prej Thu May 20, 2010 6:32 pm nga emigranti


Grevisteve te urise do tu duhet ti nenshtrohen djetes per shkak te mbipeshes qe kane fituar gjate kampingut ne bulevardin e Tiranes. Te lumtur dhe teper energjik grevistet festojne daljen nga "burgu" ku i kishte futur Rama. Gjate largimit te grevisteve nuk u degjua asnje sirene ambulance dhe nuk u pa asnje ekip i ndihmes se shpejt. Grevistet qe i kushtuan miljona Edit gezonin shendet te plote. Madje edhe Blendi Klosi qe vuante nga djabeti, mesohet te kete dale nga greva me i shendetshem se asnjeher.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Thu May 20, 2010 10:21 pm nga bulqizaku

Hahahhaaaaa. O kto jan ma budalla se ai budalli i i drejto. Shif ke kan kryetar e thuj se kush jan. Ej allah allah ēar sjan tu na pa sėt....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi