ILIRIADA PORTAL

Detyrim paraqitje pėr Erion Korinin dhunoi tė fejuarėn

Shko poshtė

18062010

Mesazh 

Detyrim paraqitje pėr Erion Korinin dhunoi tė fejuarėn
TIRANĖ- Kėngėtari Erion Korini ėshtė lėnė sot i lirė nga Gjykata e Tiranės, duke vendosur pėr tė vetėm masėn e “detyrimit me paraqitje”. Kėngėtari u ndaluar 3 ditė mė parė, nėn akuzėn e dhunimit dhe shkaktimit tė vetėvrasjes nė tentativė.

Ndalimi i tij erdhi pasi e fejuara e tij, Marvina Stefa tentoi tė hidhej nga ballkoni mbrėmjen e sė martės.

Ndėrhyrja e policisė ka mundur tė ndalojė edhe tragjedinė, ndėrkohė qė 24-vjecarja ka deklaruar pėrpara forcave tė policisė, se dhunohej sistematikisht nga i fejuari i saj, kėngėtari Korini. Ngjarja ndodhi mbrėmjen e sė martės nė rrugėn "Babė Rexha", aty ku edhe banonte Marvina.
(m.a/BalkanWeb)
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 26146
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi