ILIRIADA PORTAL

Griselda Roshi nė Prokurori, pranon mashtrimin

Shko poshtė

02062011

Mesazh 

Griselda Roshi nė Prokurori, pranon mashtrimin
TIRANE- Griselda Roshi, bashkėshortja e kryetarit te Bashkise se Kavajes ka pranuar mashtrimin e bere me rrefimin per ngjarjen makabre te inskenuar nga vete ajo.
Para prokuroreve te Krimeve te Renda, 28 vjecarja ka pranuar se denoncimi i bėrė nė polici pėr rrėmbim dhe marrjen e fėmijės ka qenė njė mashtrim i saj.
Ajo eshte marre ne pyethe ne kete prokurori per rreth 2 orė e gjysme, kohe gjate te ciles ka hedhur ka rrezuar deshmine e pare bere gjate denoncimit.
Ajo ka pohuar se nuk e kanė rrėmbyer dhe se nuk ka qenė asnjėherė shtatėzanė, por se rrėmbimi i saj si dhe marrja e fėmijės sė porsalindur e ka sajuar nga vete ajo.
Ne kete deshmi Griselda Roshi ka qene e shoqeruar nga nje psikologe pėr shkak tė gjendjes jo tė mirė mendore.

panorama
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 26591
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi