ILIRIADA PORTAL


Join the forum, it's quick and easy

ILIRIADA PORTAL
ILIRIADA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shoqria q abuzon me vajzat e vogla

Shko posht

02062020

Mesazh 

Shoqria q abuzon me vajzat e vogla Empty Shoqria q abuzon me vajzat e vogla
Shoqria q abuzon me vajzat e vogla 28471827_2092798157606538_2426264889400036258_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=E8BKThtd2pYAX-vworH&_nc_ht=scontent.fbru1-1Erl Kodra
Nj shoqri e lodhur n limitet e dinjitetit. E kriminalizuar deri n palc. Nj shoqri q ka pr Kryeministr nj sarhosh si Edi Rama, deputet si Tao Balla, kryepolic si Ardi Veliu dhe ministr si Sandr Lleshi.
Me gazetar sokola mali q sulen si skifterat mbi viktimat e krimit, duke i ekspozuar ata n t gjitha format mediale.
Vajza e mitur q abuzohet seksualisht t mbyt nga trishtimi. Un jam baba vajzash. Pr t mbrojtur vajzat e mia un vras njerz. Pa pik hezitimi!
avatar
Iliriada Portal

Numri i postimeve : 4607
Reputation : 58
Points : 36435
Registration date : 08/12/2007

Mbrapsht n krye Shko posht

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi