ILIRIADA PORTAL

"Zoti nuk ekziston". Nė autobusė fushata e ateistėve europianė

Shko poshtė

16012009

Mesazh 

"Zoti nuk ekziston". Nė autobusė fushata e ateistėve europianė
Dyshimi teologjik mbėrrin edhe nė stacionet e autobusėve. “Lajmi i keq ėshtė se Zoti nuk ekziston. Ai i mirė ėshtė se nuk ia ke nevojėn”- Ky ėshtė mbishkrimi qė do tė vendoset mbi njė sfond me qiell blu dhe re tė bardha, nė tė gjithė autobusėt nė Itali. Inisiativa e organizates ateiste UAAR do tė nisė mė 4 shkurt. Kjo nismė u prit me shumė polemika nė Londėr, Washington, Barcelonė, ndėrsa Australia ndaloi sloganin
avatar
shqiptari

Numri i postimeve : 3347
Reputation : 8
Points : 19205
Registration date : 04/01/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

"Zoti nuk ekziston". Nė autobusė fushata e ateistėve europianė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat Jan 17, 2009 10:04 pm nga bulqizaku

kan tdrejtn e vet ne kto Neutral

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi