ILIRIADA PORTAL

Ina Rama emėron sėrish Zamir Shtyllėn

Shko poshtė

19012009

Mesazh 

Ina Rama emėron sėrish Zamir Shtyllėn
Tiranė -Kur tė gjithė prisnin qė me hyrjen nė fuqi tė ligjit tė dosjeve, i cili do tė pastronte institucionet publike nga zyrtarė qė kanė qenė tė pėrfshirė nė vendimet dhe krimet e komunizmit, duke se nuk do tė ndodhė kėshtu. Zamir Shtylla, i pėrfolur jo pak nga media dhe politika, ėshtė emėruar sot si prokuror nė Prokurorinė e Elbasanit.

Vendimi pėr emėrimin nė kėtė rreth ia ka prezantuar kryeprokurorja Ina Rama, gjatė njė takimi tė zhvilluar nė Prokurorinė e Pėrgjithshme. Ky prokuror dha dorėheqjen disa ditė mė parė, i ngarkuar sė fundi pėr tė zbardhur tragjedinė e Gėrdecit. Me datė 16 tė kėtij muaji, Ina Rama pranoi kėrkesėn pėr dorėheqjen e Shtyllės, ndėrsa tre ditė mė vonė, ai ėshtė emėruar sėrish.
START
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23658
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Ina Rama emėron sėrish Zamir Shtyllėn :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 3:38 pm nga ad

Siē duket ky eshte nje lloj investimi i Rames ne rast rrezimi te ligjit te dosjeve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 3:45 pm nga bulqizaku

mejr oj e bo....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 3:49 pm nga ilda

uee sa e bukur tek kjo foto kjo aman lol!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 3:50 pm nga bulqizaku

prejt ta shof iheer Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:01 pm nga ilda

he si doli Laughing Laughing apo po e vezhgon me imtesi hehehhehe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:05 pm nga bulqizaku

me than tdrejten jo keq mejr..mejr.... i paska set pak si tvokta ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:07 pm nga ilda

hahhaha dhe syte i pe aman sa mire i paske pa hahahaha

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:09 pm nga bulqizaku

teshtej.. resmet per tu pa jan.......

Edituar pėr herė tė fundit nga bulqizaku nė Mon Jan 19, 2009 4:43 pm, edituar 1 herė gjithsej

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:40 pm nga lidabica

Po kjo more,e paska doren e vet,ket prokurorin,hajde,hajde ē'behet....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 4:56 pm nga bulqizaku

ēbohet oj lida????? asigjo so tu u bo o tu u bo ajo si o bo perher.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 5:12 pm nga lidabica

tamam..... Embarassed

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 8:49 pm nga flutura

ēbohet oj lida????? asigjo so tu u bo o tu u bo ajo si o bo perher.......
Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Jan 19, 2009 11:54 pm nga shqiptari

mire e ke bulqiza.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi