ILIRIADA PORTAL

Raporti pėr dhėndrin tim ėshtė i trilluar

Shko poshtė

03022009

Mesazh 

Raporti pėr dhėndrin tim ėshtė i trilluar
Berisha:
Vetė kryeministri Berisha ėshtė pyetur nga mediat nė lidhje me raportin e Bankės Botėrore, por ai ka mohuar tė gjitha. "E vėrteta ėshtė njė raport qė ėshtė i mbushur me trillime, tė cilat vijnė si rezultat i njė rivaliteti midis grupeve tė ndryshme tė Bankės Botėrore.

E vėrteta ėshtė qė ato ēfarė raporti, apo njolla qė raporti ia atribuon kėsaj qeverie, janė pikėrisht njollat qė zbardhi kjo qeveri dhe qė i kishte nxirė qeveria e mėparshme. Nėse ne trashėguam njė plan me njolla ndėrtimi, nė zona tė caktuara ndėrtimi, ku mafia shqiptare kishte vendosur tė ndėrtonte parajsėn e saj, kjo qeveri dhe ky projekt i fshiu tė gjitha ato dhe u dha tė drejtėn autoriteteve lokale pėr t'i pėrcaktuar ata zonat e zhvillimit, ndėrkohė qė studimi pėrjashton apo pėrcakton vetėm kushtet ku nuk mund tė ndėrtohej. Kjo ėshtė e vėrteta",- tha kryeministri Berisha.
Shekulli
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23773
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Raporti pėr dhėndrin tim ėshtė i trilluar :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Feb 03, 2009 2:13 pm nga lidabica

Po ne fakt ,keta socialiste-mafioze....ku i dihet ē'fare nuk bejne..e ku nuk futen..mund te ...edhe ne BB, ka rivalitete si kudo.eh ē'fare nuk mendon njeriu....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi