ILIRIADA PORTAL

Festime nė Tiranė pėr ditėn e verės

Shko poshtė

14032009

Mesazh 

Festime nė Tiranė pėr ditėn e verės
Dita e verės mblodhi qindra qytetarė, fėmijė, tė rinj, burra, gra e tė moshuar nė sheshet kryesore tė Tiranės Lule, gėzim, harmoni dhe ballokume nė tė gjithė kryeqytetin.
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25531
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Festime nė Tiranė pėr ditėn e verės :: Komentet

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:21 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:22 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:22 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:23 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:23 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:24 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:25 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:26 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat Mar 14, 2009 7:27 pm nga ad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sun Mar 15, 2009 12:33 am nga neni 55

gezuar diten e veres

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Sun Mar 15, 2009 1:06 am nga ilda

Gezuar Gezuar!!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi