ILIRIADA PORTAL

Shkup, policia prangos babain pėrdhunues

Shko poshtė

19042009

Mesazh 

Shkup, policia prangos babain pėrdhunues
Shkup - Njė burrė mostėr ėshtė arrestuar sot nga policia nė Shkup, pasi ai pėrdhunonte sistematikisht tė bijėn prej dy vitesh. Denoncimi ndaj mostrės ėshtė bėrė nga gruaja e tij, nėna e viktimės, pasi ajo kishte konstatuar shtatzėninė e vajzės sė saj si pasojė e incestit.

Policia arriti tė arrestojė menjėherė “babain” 37-vjeēar, ndėrsa gjykata vendosi arrestin me burg ndaj tij.

Tmerri pėr vajzėn kishte nisur nė vitin 2007, kur i ati e kishte pėrdhunuar pėr herė tė parė. Mė pas ai e bėnte kėtė akt vazhdimisht, duke e kėrcėnuar tė bijėn se do ta vriste nėse ajo do tė tregonte.

Mjekėsia ligjore konstatoi se vajza ishte pėrdhunuar nga i ati i saj dhe priste njė fėmije, si pasojė e marrėdhėnieve tė incestit.
START
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23773
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Shkup, policia prangos babain pėrdhunues :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon Apr 20, 2009 2:48 pm nga emigranti

nuk e di ēfare hane njerzit po sot veshtire se mund te gjesh njerez normale

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Mon Apr 20, 2009 10:56 pm nga lidabica

iiiiiiii,krimineli ,t'ja nxjerresh syte,bastardi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi