ILIRIADA PORTAL

Deputeti Idrizi krijon Partinė pėr Drejtėsi dhe Unitet

Shko poshtė

30092009

Mesazh 

Deputeti Idrizi krijon Partinė pėr Drejtėsi dhe Unitet
Tiranė – Partia mė re nė spektrin politik shqiptar ėshtė krijuar sot, e drejtuar nga deputeti Shpėtim Idrizi.Sipas tij Partia Drejtėsi dhe Unitet do tė ketė prioritet ēėshtjen ēame.

“Partia pėr Drejtėsi dhe Unitet synon tė veprojė si parti e pozicionuar nė mbrojtje tė interesave kombėtarė, tė zgjidhjes sė ēėshtjes kombėtare, nė veēanti tė ēėshtjes ēame. Nė grupin nismėtar tė saj bėjnė pjesė dy deputetėt Shpėtim Idrizi dhe Dashamir Tahiri, si dhe njė grup intelektualėsh, qytetarėsh nga Shqipėria apo me banim jashtė vendit”, thuhej nė njoftimin pėr shtyp tė shpėrndarė sot.

Idrizi ka deklaruar gjithashtu se kjo parti do tė jetė e hapur pėr tė bashkėpunuar me tė gjitha partitė qė e mbėshtesin atė, ndėrsa jashtė kėtij bashkėpunimi nuk do tė mbetet as parti tjetėr e ēamėve, Partia Drejtėsi dhe Integrim.
start
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25531
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Deputeti Idrizi krijon Partinė pėr Drejtėsi dhe Unitet :: Komentet

avatar

Mesazh prej Wed Sep 30, 2009 6:25 pm nga bulqizaku

thon se "politika osht si kurva" mejrpo pa kurvar ska as kurva

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi