ILIRIADA PORTAL


Join the forum, it's quick and easy

ILIRIADA PORTAL
ILIRIADA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare

Shko poshtė

A jeni pro ligjit per rregjistrimin e popullsise mbi baza fetare dhe etnike???

Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_left13%Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_right 13% 
[ 5 ]
Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_left67%Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_right 67% 
[ 26 ]
Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_left20%Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Poll_right 20% 
[ 8 ]
 
Totali i votave : 39
 
 
06032011

Mesazh 

Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  Empty Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare




Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare  483833888Tė paktėn 75 shoqata atdhetare, intelektuale tė fushave tė ndryshme, historianė, artistė akademike, etj, kundėrshtuan tė shtunėn nismėn pėr regjistrimin e popullsisė mbi baza etnike dhe fetare nė njė takim tė organizuar nė Tiranė, me nismėn e shoqatės “Fan Noli”. Personalitetet e njohura bėnė apel pėr anulimin e nismės ligjore tė regjistrimit tė popullsisė mbi baza etnike e fetare, duke e konsideruar tė dėmshme pėr vendin.


Edituar pėr herė tė fundit nga Teuta nė Tue Mar 08, 2011 9:15 pm, edituar 3 herė gjithsej
avatar
Iliriada Portal

Numri i postimeve : 4609
Reputation : 58
Points : 37505
Registration date : 08/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: reddit

Jo regjistrimit mbi baza etnike dhe fetare :: Komentet

avatar

Mesazh Sun Mar 06, 2011 10:03 pm nga Iliriada Portal

Plotesisht e drejte.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nardlushnja

Mesazh Mon Mar 07, 2011 1:49 pm nga nardlushnja

shume e drejte

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

emigranti

Mesazh Mon Mar 07, 2011 4:41 pm nga emigranti

Jam keyekeput kunder kedaj forme te rregjisrimit sepse eshte me te vertete nje akt i hapur antikomb ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh Mon Mar 07, 2011 4:52 pm nga i persekutuari

Jam keyekeput kunder kedaj forme te rregjisrimit sepse eshte me te vertete nje akt i hapur antikomb ...
Ktu ne kte pik do ti thoja Berishes; NDAL! Si ish i perndjekur ju kam fal gjate ketyre 20 viteve shume mekate me justifikimin se gjithshka qe po kalon Shqiperia eshte rrezultat i proceve te veshtira te shkeputjes se vendit nga e kaluara dhe integrimit te saj ne nje bot te re deri dje te panjohur per ne,... por ne fund te fundit mbi gjithshka kam atdheun. Partite, interesat partiake si dhe interesat e tjera behen aq te vogla e pavler perballe interesave te kombit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nardlushnja

Mesazh Tue Mar 08, 2011 7:35 pm nga nardlushnja

une ketu kam votuar gabimisht. (menyra e pyetjes eshte ngaterruese)
edhe komentin e kam bere gabim.
Them shume e drejte ....qe do te thote shume e drejte per jo ketij rregjistrimi.
nuk duhet te rregjistrohen njerezit ne baza fetare.Duhet te shkeputet feja njehere e pergjithmon nga dokumentat zyrtare.Feja eshte ceshtje private(deshire dua te them)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bulqizaku

Mesazh Wed Mar 09, 2011 9:25 pm nga bulqizaku

Mos u merzit o nard se votova un per ty aty ku duhet Smile

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nardlushnja

Mesazh Thu Mar 10, 2011 8:15 pm nga nardlushnja

Wink
bulqizaku shkruajti:Mos u merzit o nard se votova un per ty aty ku duhet Smile

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh Sun Mar 13, 2011 11:23 pm nga kastro

JO ka shume arsye se nuk duhet te lejohet kjo loje e felliqur ndigjoni greku eshte perpjekur qe sa kohe te gjate te thote se te gjithe me fen ortodokse jane grek e tani ka mjaft shqiptare me fe ortodokse dhe katolike ata greku ne qdo menyre do ti llogarit si grek dhe se shpejti edhe me shume probleme gjithashtu me nji minoritet i vogel serb qe do te kemi nji problem shume te madhe ne te ardhmen ne Shqiperi i kemi jep te drejtat minoritareve sikur te ishim ne unionin europian kurse greqia ka shume e shume vite me EU e ata nuk i respektojne te drejtat e minoritareve ne shqiptaret duam te tregohem shume te menqure por ne praktike jemi te verber

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anonymous

Mesazh Fri Jul 01, 2011 9:49 pm nga atdhetar

 parrulla e politikes shqiptare; e dum Shqiprin si komt e dhis

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Anonymous

Mesazh Sat Jul 02, 2011 1:44 pm nga qsd

skandal

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi