ILIRIADA PORTAL


Join the forum, it's quick and easy

ILIRIADA PORTAL
ILIRIADA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mariza Ikonomi kapet mat me Labin nga Kosova

Shko poshtė

01112008

Mesazh 

Mariza Ikonomi kapet mat me Labin nga Kosova Empty Mariza Ikonomi kapet mat me Labin nga Kosova




Panorama PLUS

Ajo ėshtė e ēmendur pėr jetėn e natės dhe ta fotografosh teksa rri miqtė apo kėrcen nė lokalet e natės ėshtė gjėja mė e lehtė nė botė. Nė fakt ka tė drejtė, po tė kemi parasysh se tė shkosh nė njė pub, para sė gjithash do tė thotė tė shijosh muzikėn dhe ne e dimė mirė se Mariza ka lindur me muzikėn, ka kėnduar qė fėmijė i vogėl dhe vijon tė jetė akoma mjaft e suksesshme dhe e veēantė nė stilin e saj. Ndėrkohė ka vite tashmė qė jetėn e natės e frekuenton si kliente por edhe si e punėsuar. Janė tė shumtė baret dhe pubet mė me emėr tė Tiranės ku Mariza ka kėnduar live duke bėrė qė kėto lokale tė superpopullohen nga fansat e saj. Ndėrkohė tani Mariza po kėndon te pubi “Golden time”. Por nuk lė pas dore edhe aktivitetet e saja tė shumta artistike ndėr tė cilat edhe festivalet. Marizėn do ta shikojmė dhe shijojmė shumė shpejt te “Kėnga Magjike” dhe kėsaj radhe surpriza ėshtė se Mariza kėngėn e ka kompozuar vetė ndėrkohė qė tekstin ia ka shkruar e motra. Jeta artistike e vajzės sė ėmbėl ndahet shpesh mes Shqipėrisė dhe Kosovės pasi edhe atje ajo ka shumė fansa por edhe miq. Pikėrisht me njėrin nga kėto miq, me Labin e ka kapur mat paparaci ynė fundjavėn e kaluar nė njė nga pubet e Tiranės. Labi ėshtė shumė i njohur nė Kosovė pasi drejton njė program tė rinjsh nė televizionin shtetėror ku dhe fton shpesh artistė. Kjo ėshtė arsyeja pse Labi ka dhe shumė miq artistė. Atė natė vemendnja e paparacit ishte tek mėnyra sesi sillej Mariza me Labin, tek kėrcimet e tyre shumė intime aq sa nuk mund tė kuptoje nėse ishin miq, shumė miq apo....Nejse nė njė darkė nė pub ku edhe ambienti bėhet shumė ekzaltues, natyrishėm sfumohen kufinjtė dhe mėnyrat tejet etike tė tė ndenjurit me miq. Por ama nuk mund tė kalojė pa u vėnė re dhe pa u komentuar nė kronikat rozė pėr aq kohė sa nuk ia kemi zbuluar akoma tė dashurin.
ILIRI
ILIRI

Numri i postimeve : 4300
Reputation : 48
Points : 34586
Registration date : 06/12/2007

http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: reddit

Mariza Ikonomi kapet mat me Labin nga Kosova :: Komentet

avatar

Mesazh Sat Nov 01, 2008 2:04 pm nga i persekutuari

ka te drejtat e veta dhe kjo Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh Sat Nov 01, 2008 2:05 pm nga ilda

hey mariza hey mariza cuce e bukur kjo Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Drini

Mesazh Sat Nov 01, 2008 2:21 pm nga Drini

ko me kot paparaci shqiptar Laughing Laughing Laughing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ADMIN

Mesazh Sat Nov 01, 2008 7:04 pm nga ADMIN

E po jane te rinje ata e perse jo ,ta shijojne jeten nje cike ,me kujtohet qe une kam punuar gjithe diten ,kam pushuar vetem 2 ore pastaj kam shkuar ne diskotek (klub nate) deri ne oret e vona te mengjesit pastaj kam shkuar dhe kam punuar gjithe diten prape pa pushuar

Po keta qe kane para perse jo ,kemi vetem nje jete dhe te gjithe duhet qe ta shijojme sipas deshires.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dea

Mesazh Sat Nov 01, 2008 8:09 pm nga dea

Kushedi sa gota ka kthyer. Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi